Jak vypadá proces odlitku ?

Má několik fází, každou miluju a každá je naprosto jiná. 

V té první fázi hrajete hlavní roli, tady Vás potřebuji. :)  Je to ta intimní část. Odlévání je nejlepší, když jste oholená. Chloupky totiž dělají neplechu na materiálu, který máte na sobě a odlitek by pak nemusel tak dokonale kopírovat Vaši vulvu včetně detailu kůže okolo. Odlévám u sebe doma. Mám tady vulví koutek, kde Vám bude příjemně, kde nás nikdo nebude rušit. Nejdříve si dáme kávu, čaj a v klidu popovídáme, podle toho jak se budete cítit se do toho pustíme. Moje dosavadní zkušenost je, že se u toho s ženami zasmějeme a je to docela vtipný zážitek na celý život. Sednete si do pohodlného křesla a sama si před zrcátkem řeknete a "nastavíte se" v jaké poloze budeme odlévat. Samozřejmě s nohama blízko u sebe a nebo s nohama daleko od sebe bude odlitek jiný, to je docela důležitý bod...hmota kterou na Vás nanesu je buď alginát nebo silikon. Oba materiály jsou skin friendly, používají je třeba zubaři a se silikonem pracují maskéři. Tyto materiály jsou určené ke kontaktu s kůží. Tudíž se nemusíte bát nějaké alergické reakce. V okamžiku, kdy na Vás nanesu tento materiál, už není nic vidět, počkáme chvíli než zaschne a já z vás opatrně sejmu negativ. Nebolí to. Schnutí hmoty na těle trvá  cca 15 minut. 

Ve druhé fázi už pokračuji bez Vás. Je to proces odlévání sádrou a schnutí, které se nedá obejít a urychlit a tato fáze je časově nejdelší, důkladné proschnutí trvá 2-3 týdny.

Třetí fáze je pro mě velmi kreativní. Protože si nasazuju "montérky", rukavice , beru si do ruky pilu a jedu! Připadám si jak kutil Tim a fakt mně to baví. V této fázi také odlitek pěkně zbrousím a upravím, dočistím, vyhladím a připravím k poslední závěrečné fázi.

V poslední, čtvrté fázi odlitek nabarvím Vámi požadovanou barvou. (Nemám  k dispozici vzorník barev. V galerii můžete vidět metalické barvy a samozřejmě je to na domluvě, jakou barvu budete chtít, takovou udělám. Po tomto procesu ještě odlitek finálně schne a je připraven k zabalení a poslání k Vám domů. Celý proces tedy trvá necelý měsíc. Pokud chcete mít odlitek na nějakou speciální příležitost jako je třeba obdarování někoho, myslete, prosím, na to a objednejte se včas.

 

Pokud máte otázky nebo Vás zajímá něco jiného, na co bych Vám mohla odpovědět, piště mi, prosím, na email k tomu určený, ráda Vám odpovím: chciodlitek@vulvastory.cz

 

Nejlepší je, když mě budete kontaktovat na mém instagramu a domluvíme se na termín. 

Děkuji Vám a těším se na Vás. 

J A N A 

 

 

 

\